Korespondenční zástavy zlata

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abychom Vám představili náš nový projekt,

KORESPONDENČNÍ ZÁSTAVY ZLATA

Projekt internetové korespondenční zastavárny zlata, zcela zásadně mění pohled na zastavárenskou činnost jako takovou, jako na prostor s použitým zbožím, jako na prostor osobní konfrontace. Přináší především dostupnost, anonymitu a časovou flexibilitu.

Smyslem této služby je krátkodobá finanční půjčka oproti zástavě zlata všech možných podob a ryzostí.

Zastavujeme zlaté šperky, dentální zlato, dukátové zlato, ale také technické materiály a slitiny s obsahem drahých kovů.

Ústní zástavní smlouva dle § 1309 až 1394 NOZ, odbourává administrativu a umožní tak hladký průběh celého zástavního procesu.

A jak to všechno funguje?

  • Zlato spolu se stručným soupisem věcí do zástavy, pečlivě připravte k odeslání. Nezapomeňte, prosíme, připsat telefonní číslo, abychom Vás mohli neprodleně kontaktovat

  • Odesílejte výhradně jako cenné, anebo doporučené psaní s vyznačenou brutto hmotností zásilky a s možností připojištění zásilky u přepravce na adresu provozovatele:

Vladimír Brezina
Vítězná 1745
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Tel: +420 605 192 129

  • Odesláním zásilky provozovateli KORESPONDENČNÍ ZASTAVÁRNY ZLATA, uzavíráte ústní zástavní smlouvu, která je platná pouze po dobu trvání zástavy a to nejméně na 1. měsíc.

  • Takto přijatá zástava bude provozovatelem zkontrolována a dle netto váhy zlata vypočítána výše půjčky, která je obratem odeslána na účet zástavce, popřípadě složenkou na adresu zástavce.

  • Po uplynutí zástavní doby, zástavce buď zástavu vyplatí, anebo poukáže poplatek za prodloužení zástavy na účet zástavního věřitele.

  • Zástavní věřitel je povinen vyplacenou zástavu obratem odeslat zástavci, anebo zástavu prodloužit dle dohody se zástavcem na další období.

  • Vyplacením zástavy, ústní zástavní smlouva automaticky zaniká.

Jasná pravidla a jednoduchý princip KORESPONDENČNÍ ZASTAVÁRNY ZLATA zaručuje profesionální a bezpečný průběh této revoluční služby.

Kolik Vám půjčíme na zástavu Vašeho zlata?

ZLATÁ TABULKA

09. karátů - 375/1000 - 300,- / gram

14. karátů - 585/1000 - 560,- / garm

18. karátů - 750/1000 - 750,- / gram

24. karátů - 999/1000 - 940,- / gram

Zástava zlata je úročena 0,5% / den.

Službu smí využíat pouze osoba starší 18. let.

 

 

PUNCOVNÍ ZNAČKY PLATNÉ V ČESKÉ REPUBLICE DLE ZÁKONA č. 539/1992 Sb.